KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 9195014
nr 919 5014
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Teckning, Roger Risberg (1956-2011), Katt i solsken, tusch, signerad RR, Bladets mått: 28, 5x21. Proveniens Galerie Bel´Art ur privat samling
Kondition: Smuts/fläckar
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 oktober 2014
kl 18:54:58
16/10 13:37:39
Roger Risberg
Läs mer om Roger Risberg